1. Ar pristatote gėles karantino metu? – Taip. Gėles saugiai pristatome karantino metu laikydamiesi visų saugumo reikalavimų.
 2. Kiek kainuoja gėlių pristatymas? – Gėlių pristatymo kaina mieste – 7 eurai, užmiestį/kaime – 15 eurų. Jei pasirinktas pristatymo būdas užmiestį, o tai nėra toli nuo gėlių salono – floristas sąžiningai padarys didesnę puokštę ar pridės dovanų.
 3. Ar puokštė bus identiška kaip nuotraukoje? – Dažniausiai ji būna labai panaši. Kiekviena puokštė yra rankų darbo kūrinys todėl ji gali kiekvieną kartą šiek tiek skirtis. Priklausomai nuo sezono, kartais nėra galimybės gauti kai kurių gėlių, bet spalvų gama ir forma bus išlaikyta tokia pat. Kuo daugiau mums laiko duosite, tuo puokštė bus panašesnė į nuotraukoje esančią.
 4. Kaip dažnai gaunate šviežių gėlių papildymą? – Paprastai 2 – 3 kartus per savaitę. Individualiems didesniems užsakymams galime gauti tą pačią dieną ar kitos ryte.
 5. Kodėl gėlės greit nuvyto? – Yra labai daug faktorių: ar buvo teisingai transportuojamos, perkaitintos, peršaldytos, ilgai be vandens? Po transportavimo prieš merkiant nepakirpti koteliai, aukšta kambario temperatūra, skersvėjis.
 6. Kaip išlaikyti gėles šviežias ilgiau? – Transportuojant gėles būtina išlaikyti žemą temperatūrą (5’C-20’C). Transportuojant ilgiau, pasirūpinti, kad kotelių galai būtų drėgni. Nepalikti gėlių automobilyje žiemą arba vasarą. Prieš merkiant gėles būtinai nukirpti kotelius porą centimetrų ir kas dvi – tris dienas tai pakartoti pakeičiant vandenį. Priklausomai nuo kambario temperatūros gėlės prie 15’C-20’C gali išsilaikyti gražios ir šviežios 5-14 dienų. Jei temperatūra aukštesnė arčiau 25’C-30’C gėlės gali išsilaikyti šviežios ir gražios vos 1-5 dienas.
 7. Kokios gėlės laiko ilgiausiai? – dirbtinės. Viskas labai priklauso nuo laikymo sąlygų, gėlių šviežumo. Šviežiai atvežtos gėlės galbūt buvo nuskintos prieš dvi dienas, o gal net prieš dvi savaites.
 8. Koks puokštės dydis? – puokštės dydis priklauso nuo tuo metu gėlių kainos ir jūsų skirto biudžeto. Floristas tikrai sąžiningai padarys puokštę didesnę jei tuo metu gėlės pigesnės.
 9. Ar pristatote gėles užsienyje? – Taip. Galime surasti gėlių saloną užsienyje kuris pasveikins jūsų norimą žmogų. Dėl šios paslaugos reikėtų su mumis susisiekti (užpildykite susisiekimo formą, parašykite į mūsų Facebook paskyrą arba tiesiog  paskambinkite mums +370 618 40076)
 10. Ar galite persodinti vazonines gėles? – Taip. Galime persodinti vazonines gėles į jūsų arba mūsų vazonus. Ši paslauga teikiama Telšiuose ir Mažeikiuose. Kituose miestuose galime tik rekomenduoti kas tai padarys.
 11. Ar dekoruojate vestuves? – Taip. Mūsų pagrindiniai klientai yra visa Žemaitija įskaitant Klaipėdos rajoną, bet tenka kartais puošti ir beatkuriame Lietuvos kampelyje.
 12. Ar dekoruojate parduotuvių vitrinas? – Taip. Su malonumu konsultuojame ir dekoruojame gėlėmis parduotuvių vitrinas. Gamina išskirtines dekoracija, gėlių paveikslus.
 13. Ar dekoruojate laidotuves? – Taip.
 14. Ar prekiaujate lauko augalais? – Taip. Telšiuose ir Mažeikiuose. Galime pristatyti visoje Lietuvoje.

Scroll to Top